knight online

Frmtr Knight


Noah System ve MGame tarafınfan geliştirilen efsane MMORPG oyunu Knight Online 2004 yılından buyana dünyanın farklı ülkelerinde çeşitli yayıncılar tarafından yayınlanmaya devam ediyor.

El Morad ve Karus isminde 2 farklı ırk, toplam 7 ayrı karakter seçeneği ve 4 benzersiz sınıfın yer aldığı Knight Online ‘ın Türk oyuncuların çoğunlukta olduğu USKO ismiyle anılan World sunucusunu kullanmaktadır.

PvP ortamında süregelen mücadele Fantastik bir devasa online rol yapma oyununda nefes kesici PvP El Morad ve Karus arasındaki benzersiz savaşta tarafınızı seçin Birbirinde özel 4 karakter sınıfı arasında karar kılın Diğer boyutlardan gelen büyüyü kullanan mage Kendinden emin metin bir priest Reddedilemez gücüyle warrior Gölgelerde gizlenen bir rogue Haftalık özel savaşlar ve kale kuşatmalarında savaşın!

Kral olma şansını yakalayarak güç ve saygınlık kazanın. Tamamen ücretsiz! Herkes için ücretsiz güncellemeler ve genişleme paketleri Power Up Store bölümümüzden seçkin eşyalar alarak savaştaki becerilerinizi zirveye taşıyın!

Knight Online

Frmtr Knight

Frmtr Knight Online