knight online

ForumTR Knight Online


Knight Online Manes

Forumda hack programı paylaşmak ya da bu tür programlar hakkında yardım istemek kesinlikle yasaktır.
Küfür etmek kesinlikle yasaktır. Küfür eden banlanır. Konu açarken veya konuya cevap yazarken küfür kısaltmaları da küfür olarak işlem görecektir. Kısaltma kullandığınız için küfür sayılamayacağını iddia etmeyiniz.
Koxp, dupe, çift KO açma programları, tektık ve diğer illegal yöntem ile ilgili paylaşım yapmak yada yardım istemek yasaktır.
Forumda arama yapmadan konu açmamaya özen gösterin. Eğer bulamadıysanız konunuzu açın.
Forum ortamında olduğunuzu unutmayın, özellikle birebir diyaloglara girerken üslubunuzu koruyunuz. Küfür & Argo kelimeler kullanmayınız.
Paylaşım içeriği olmayan konular açmak, açılış tarihi eski konuları güncellemek yasaktır.
Açtığınız konularda, konu başlıkları içeriğini yansıtmalı, yansıtmazsa konunuz kilitlenir. Konu başlıklarını “yardım pls”, “hey yardım edin”, “yardım eden yok mu?” gibi anlamsızca yazmayın.
Flood, reklam yapmak, referanslı ve virüslü link paylaşmak kesinlikle yasaktır ve ban sebebidir.
Kesn/Premium/Pedal satışı, reklamı yada satan yerlerin sorulması yasaktır.
(Gold Bar satışı, item ya da karakter alım-satımı gibi yapılmaktadır. Site veya reklam içeren yönlendirme linkleri yasaktır.)
İçeriği asılsız olan, gerçeklik payı olmayan ve kargaşaya sebebiyet verecek konular açmak yasaktır.
“Kullanıcı Adı” ve “Şifre” vermek ve istemek kesinlikle yasaktır.
Açılan konulara “Kilit Pls”, “Kilitleyin Pls”, “Ban Pls”, “Kilit + Ban Pls” tarzında mesajlar yazmayın. Şunu bilmelisiniz ki sırf siz istediniz diye ya da siz adama gıcık oldunuz diye konu kilitlenmez. Kilitlenmesi gerekiyorsa kilitlenir. Sizin bu tarzda bir mesaj yazmanıza gerek yoktur.
Kural dışı konular açılmış olsa da, bir forum üyesinin başka bir üyeye karşı nezaket dışı konuşması yasaktır. Örn: ” Sıktınız artık, bu konuların yeri burası değil, artık konu açmayın!”. Konu sahibini uyarmak istediğinizde nazik bir dille uyarabilirsiniz.
Bölümü ilgilendirmeyen, oyunla alakasız konular açmak, konu ne olursa olsun yasaktır.
Bu item, karakter kaç para eder (Coin, ) tarzı sorular yasaktır. Bu tür soruların cevaplarını oyun içerisinde veya Pazar Alanı ve Karakter Alış/Satış bölümlerinde rahatlıkla bulabilirsiniz.
Forumda tartışmak kurallar çerçevesinde olmalıdır. Bireyler ve clanlar hakkında kötü konuşmalar yasaktır. Sizin kimseyi küçük düşürücü ve alaycı tavırlarla konuşmaya hakkınız yok, kişi her kim olursa olsun!
Knight Online Frmtr ile ilgili tüm teknik problemleriniz için KO Teknik Yardım bölümüne konu açabilirsiniz.
Karakter alım-satım ve takası ile ilgili konularınızı Karakter Alış/Satış bölümüne açınız. Karakter Alış/Satış bölümü haricinde açılan bu tür konular kilitlenecektir.
İtem alım-satımı ile ilgili konularınızı Pazar Alanı bölümüne açınız. Pazar Alanı haricinde açılan bu tür konular kilitlenecektir.
Gelen ticketleriniz ya da göndereceğiniz ticketler hakkındaki paylaşımlarınızı ve yardım isteklerinizi Ticket Yardım bölümünde yapınız.
Foruma, Allah’a, Kitaba, kişi veya kurumlara, aileye edilen küfürlü resimler paylaşılamaz ve konu içeriğinde bulundurulamaz.
Acil müdahale gerektiğini düşündünüz durumlarda, bölüm görevlilerine veya online olan yöneticilere özel mesaj atınız.
Kişisel(Private) serverlar hakkında açılan her konu istisnasız yasaktır.
Her ne nedenle olursa olsun, Knight Online bölümlerinde download linki paylaşımı yasak ve ban sebebidir. Link paylaşımını sadece bölüm görevlileri yapabilir.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] & [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] & [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] sitelerine yüklenmeyen resimleri içeren konular ve mesajlar silinecek, farklı sitelere yükleyenler gerekli durumlarda ceza alacaktır.
Kişiyi ifşa ve afişe edici özel bilgilerin (TC Kimlik Numarası, Telefon Numarası, İsim Soyisim, Adres, Facebook, Twitter, Resim vb.) paylaşılması kesinlikle yasaktır.
Konularda ısrarla alıntı yapmak yasaktır. Bir konuda 5 alıntı yapılabilir. Bu sınır geçilirse konu kilitlenir ve bir daha açılmaz. Referans eklemek istiyorlarsanız bunu düz yazı ile kopyala/ yapıştır veya ekran görüntüsü ile ekleyebilirsiniz. Alıntı ile (quote ile) eklemek 5’ten fazla yasak. (Gerekli durumlarda bu ısrarcı üyeler ceza alır, bilginize)
Bireyler ve clanlar hakkında suçlama yaparken, bunu destekleyecek kanıtlar sunmanız gerekmektedir.
*Kurallar gayet açık ve nettir. Yukarıda yazan kurallara uymadığınız taktirde ceza alacağınızı bilmenizi isteriz.*

KNIGHT ONLINE BÖLÜM YÖNETİMİ

Knight Online Manes

frmtr pazar

frmtr karakter

frmtr destan

frmtr rosetta

frmtr ares

frmtr diez

frmtr akara

frmtr europa